Categories Menu

Posted on 25 Lut 2014 in Inspiracje

Dlaczego warto mieszkać na Krzykach?

Krzyki to dzielnica Wrocławia, która cieszy się dużym prestiżem. To właśnie w południowej części miasta powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich, a 70% klientów chce kupić mieszkanie właśnie tam. Co sprawia, że dzielnica ta jest tak atrakcyjna?

Krzyki zajmują powierzchnię ponad 50 kilometrów kwadratowych, a każda część tej dzielnicy ma swój wyjątkowy urok. Najbardziej cenione i atrakcyjne dla kupujących mieszkania są okolice ulicy Krzyckiej. Tereny te charakteryzuje niska zabudowa, bliskość rozległych terenów zielonych i urokliwych parków – Południowego czy Klecińskiego. Otoczenie natury stanowi prawdziwą oazę wytchnienia od codziennej, wielkomiejskiej gonitwy. Inwestycje w tej dzielnicy są idealne dla osób, które pragną cieszyć się spokojem i bliskością natury nie rezygnując jednocześnie z miejskich udogodnień. Południową część Wrocławia w coraz większym stopniu zdobią nowoczesne i okazałe apartamenty, choć nie brak także pięknych budynków z bogatą historią. Spacerując krzyckimi ulicami można poczuć wyjątkowy klimat starego Wrocławia i nacieszyć oko przedwojennymi willami.

Krzyki wyróżnia doskonała infrastruktura komunikacyjna. Nabywców przyciąga także bliskość centrów handlowych i usługowych, co gwarantuje mieszkańcom wygodę i komfort codziennego życia. Dodatkowo krzyckie inwestycje położone są niedaleko autostrady A4 oraz Obwodnicy Wrocławia, dzięki czemu bez problemu można dojechać do każdej części miasta czy na lotnisko.

 

800px-WroclawKrzyki.svg

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na to, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
OK, Rozumiem
x