Categories Menu

Posted on 27 Mar 2014 in Inspiracje

Kuchnia sercem domu

Sercem domu jest kuchnia, która działa jak magnes na domowników oraz gości. Stanowi miejsce wspólnych posiłków oraz codziennych rozmów. Spędzany w niej czas na gotowaniu i jedzeniu łączy członków rodziny oraz wzmacnia więzi. Decydując się na wybór pomiędzy otwartą a samodzielną kuchnią, należy wziąć pod uwagę styl życia mieszkańców oraz plany aranżacyjne wnętrza mieszkania.

Jeżel6206798815_e72ae5dc85_oi marzy nam się stworzenie „żywej” przestrzeni w mieszkaniu, otwarta kuchnia będzie idealnym rozwiązaniem. Stanie się ona centrum codziennego życia, gdzie domownicy będą mogli wspólnie gotować i jeść. W tym miejscu będziemy również obchodzić rodzinne święta oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Na pograniczu salonu oraz kuchni możemy postawić piękną wyspę lub duży stół, które zaznaczą granicę między tymi dwoma strefami.

Natomiast samodzielna kuchnia to raj dla osób praktycznych, dla których podczas projektowania wnętrza mieszkania funkcjonalność stoi na szczycie priorytetów. Zapachy nie unoszą się w pokojach, a odgłos pracujących urządzeń kuchennych nie przeszkadza domownikom. Taka przestrzeń będzie również idealna dla osób lubiących gotować w spokoju oraz ciszy. Nawet jeśli mieszkanie jest urządzone nowocześnie, zamkniętą kuchnię można z powodzeniem zaaranżować w stylu nawiązującym do ciepła domowego ogniska, na przykład rustykalnym.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na to, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
OK, Rozumiem
x