Categories Menu

Posted on 17 Cze 2014 in Porady

Partynice – idealne na niedzielne popołudnie z rodziną

Piękna pogoda, która zagościła u nas już na dobre, sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu i zachęca do odkrywania nowych miejsc. Mieszkańcy dzielnicy Krzyki w niedzielne popołudnie mogą odwiedzić Partynice – to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny i końska dawka emocji.

kon_budotexZnajdujący się w niedalekiej odległości od Willi Słoneczniki Wrocławski Tor Wyścigów Konnych jest najbardziej znanym miejscem Partynic i posiada blisko już stuletnią historię. Każdy z członków rodziny może liczyć tam na silne przeżycia i relaks. Rodziców zainteresują zapewne skoki z przeszkodami, zawody w jeździe bez ogłowia, pokazy ujeżdżania, które odbywają się cyklicznie oraz coniedzielne gonitwy, które wzbudzają największe emocje wśród widowni. Najbardziej znanymi zawodami rozgrywanymi na Partynicach są Wielka Wrocławska oraz Wielka Partynicka, w których suma nagród przekracza 400 tys. zł!

Konie czystej krwi angielskiej oraz arabskiej można podziwiać na trzech torach oraz na padoku. Najmłodsi mają okazję zobaczyć zwierzęta różnej maści: od kasztanowatej, karej po siwą i myszatą. Nie tylko dzieci mogą rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem w szkółce na krytej ujeżdżalni, bo na naukę jazdy konnej, jak twierdzą specjaliści, nigdy nie jest za późno. Dodatkowymi atrakcjami dla pociech, przygotowanymi przez Tor Wyścigów Konnych, są dmuchane zamki, na których mogą bawić się do upadłego, oraz przejażdżki na kucykach pod gołym niebem.

Wizyta na torze wyścigów konnych jest także dobrą okazją do sprawdzenia swojego szczęścia. Krewetka, Luzak czy Ella? Wybór spośród kilkunastu koni nie jest prosty, ale każdy może obstawić swojego faworyta i spróbować szczęścia.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na to, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
OK, Rozumiem
x