Categories Menu

Posted on 28 maja 2014 in Inspiracje

Postaw na designerski detal we wnętrzu

Aranżując własne mieszkanie chcemy podkreślić swoją indywidualność. Staramy się wybrać kolory, materiały oraz wzory, które jak najlepiej oddadzą naszą osobowość. Jednak jak sprawić, by urządzane przez nas wnętrze miało to „coś”, było oryginalne i niepowtarzalne?

Idealnym pliving2bomysłem na wprowadzenie do aranżacji iskry indywidualności jest design. Wystarczy jeden detal, by wprowadzić przestrzeń w zupełnie nowy wymiar. Designerski fotel, lampa, stolik – jeden przedmiot o interesującej formie lub odważnym kolorze może sprawić, że wnętrze stanie się oryginalne oraz nabierze świeżości. Design nadaje przedmiotom codziennego użytku cech sztuki, jest połączeniem funkcjonalności z artyzmem, ponieważ cechuje się niepowtarzalną, piękną formą oraz wzornictwem. Jest przeciwieństwem nijakości, a wnętrza, do których wprowadzimy designerski element, nabierają ogromnych walorów estetycznych.

Designerski detal jest świetnym sposobem na urozmaicenie wnętrza minimalistycznego, urządzonego w stonowanych kolorach, na wykreowanie futurystycznej aranżacji oraz na odświeżenie wystroju w stylu klasycznym. Styl skandynawski czy glamour również nie obędą się bez stylowego elementu. Jeśli stawiamy na taki detal, warto jak najlepiej go wyeksponować, ma on bowiem nadać interesującego wyglądu całemu pomieszczeniu.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na to, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
OK, Rozumiem
x