Categories Menu

Posted on 12 Mar 2014 in Porady

Willa miejska – idealne rozwiązanie

Szukając dla siebie idealnego miejsca do zamieszkania stajemy przed wyborem między domem jednorodzinnym a dużym mieszkaniem. Każde z tych rozwiązań posiada swoje zalety, ale i wady. Rozwiązaniem, które łączy najlepsze cechy obydwu jest willa miejska.

skarbowcow-4Dom oferuje nam większą prywatność i swobodę oraz bliskość natury, co z pewnością będzie odpowiadać osobom ceniącym spokój i kameralny klimat. Niestety wybór domu na swoje przyszłe miejsca zamieszkania pociąga za sobą pewne niedogodności. Niektórymi z nich są na przykład konieczność samodzielnego dbania o tereny wokół domu czy przeprowadzania remontów oraz wysoki koszt zakupu działki, na którą nie każdego stać. A ponieważ tereny przeznaczone na budowę domów jednorodzinnych najczęściej znajdują się za miastem lub na jego obrzeżach, musimy liczyć się z koniecznością codziennych dojazdów do pracy i szkoły, co może być uciążliwe szczególnie zimą.

Wille miejskie to doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, ale chcą uniknąć związanych z tym minusów. Centrum handlowe w pobliżu, parki oraz tereny zielone na wyciagnięcie ręki, a jednocześnie dobry dojazd do centrum miasta to tylko część zalet, które posiadają wille miejskie. Mieszkańcy willi miejskiej nie muszą pilnować opłat za wodę, prąd czy śmieci – wszystkie liczniki są podliczane przez Zarządcę. Lokatorzy nie martwią się również o odśnieżanie chodnika, sprzątanie klatki schodowej ani terenów wokół budynku. Mieszkanie w willi miejskiej oszczędza nam kłopotów związanych z okresowymi remontami i naprawami, którymi również zajmuje się Zarządca. Przestronne i funkcjonalne mieszkania, wysoki standard wykończenia, kameralny klimat porównywalny do mieszkania w domku jednorodzinnym, duże tarasy oraz ogródki – wszystko to sprawia, że wille miejskie są idealnym rozwiązaniem, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem nabywców.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na to, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
OK, Rozumiem
x